Katarzyna

Katarzyna Kolanowska

Nazywam się Katarzyna Kolanowska i od 2 lat pracuję w Klinice Kręgosłupa Marcina Radwańskiego. Holistycznie opiekuję się Kliniką, ale również pracuję z pacjentami. Moim priorytetem jest dbanie i tworzenie ciepłego klimatu miejsca, troska o pacjentów oraz rozwijanie firmy dbając o jej wizerunek.

Moja przygoda z masażami rozpoczęła się niespełna 2 lata temu po ukończeniu serii kursów pod okiem mgr. Marcina Radwańskiego. Doświadczenie zdobywałam przysłuchując się dziesiątkom diagnoz oraz angażując się w terapie pacjentów mgr. Marcina Radwańskiego.

Obecnie prowadzę własnych pacjentów, którym pomagam w bólach kręgosłupa, poprzez masaże odciążam przemęczone i napięte mięśnie, wykonuję masaże relaksacyjne oraz limfatyczne. Wspomagam również mgr. Marcina Radwańskiego przy jego pacjentach. Terapie możemy prowadzić na cztery ręce, co pozwala pacjentowi poczuć się szerzej zaopiekowanym.

Dzięki sercu jakie wkładamy w to miejsce, Klinika stała się naszym drugim domem. Tworzymy je z pasji, wiedzy, z pełnym zaangażowaniem i czułością i mamy nadzieję, że poczujecie tu Państwo bezpieczeństwo i ukojenie.

''I'd like to see people treating their own back pain in the same way they approach dental care od washing their hands. It should be just automatic.''
ROBIN MCKENZIE