Adres:

02-796 Warszawa ul. Wąwozowa 2 lok. 3/B

Kurs masażu kręgosłupa Warszawa

W moim gabinecie rehabilitacji oferuję różnego typu kursy masażu kręgosłupa dla osób z Warszawy oraz innych miast. Wieloletnie doświadczenie w terapii wielu schorzeń, takich jak dyskopatia czy przepuklina, pomogło mi opracować m.in. autorską metodę leczenia zainspirowaną metodą McKenziego, której jestem certyfikowanym terapeutą. Technika ta wymaga improwizacji, intuicyjności, odwoływania do specjalistycznej wiedzy. Dzięki temu jest również niezwykle skuteczna – wielu moich Pacjentów uniknęło poważnych operacji. Szkolenie ma bardzo rozbudowany program, trwa sześć miesięcy, a zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Wszechstronne kursy masażu – Warszawa

Proponuję również kilkudniowy kurs masażu klasycznego w Warszawie z elementami fizjoterapii lub SPA. To jedna z najpopularniejszych form rehabilitacji kręgosłupa o wielu zastosowaniach, wymagająca jednak niezwykłej precyzji oraz wiedzy. W ofercie znaleźć można także kompleksowe szkolenie z masażu kobiet w ciąży, który działa relaksująco, pomaga usunąć napięcia mięśniowe, niweluje obrzęki i poprawia wygląd skóry. Dodatkowo można skorzystać z kursu masażu stóp, doskonale sprawdzającego się w leczeniu chorób konkretnych narządów, łagodzeniu bólu. Odpowiedni ucisk na konkretne miejsca na stopach działa również odprężająco oraz znacząco wpływa na ogólną poprawę zdrowia.

Mieszkasz w okolicy Mokotowa, Ursynowa lub Piaseczna? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o terapii kręgosłupa? Zapraszam do kontaktu!

Kurs masażu klasycznego
Kurs masażu klasycznego z elementami fizjoterapii
Kurs masażu klasycznego + SPA
Kurs masażu stóp
Kurs masażu kobiet w ciąży
Kurs masażu dla par
Kurs masażu leczniczy kręgosłupa - kurs autorski ( spotkania raz w tygodniu )

Czy warto zapisać się na kurs masażu? — Warszawa

Zastanawiasz się, jak zacząć przygodę z masażem? Serdecznie zapraszam na organizowane przeze mnie kursy! Proponuję między innymi kurs masażu klasycznego w wariantach z elementami fizjoterapii i SPA, kurs masażu stóp, kurs kobiet w ciąży i dla par, a także trwający przez pół roku kurs masażu leczniczego kręgosłupa (metoda autorska). Szkolenia te umożliwiają zdobycie nowych umiejętności, zwiększenie swoich kompetencji oraz podniesienie kwalifikacji.

Aby masaż został odpowiednio wykonany i niósł ze sobą szereg korzyści, niezbędna jest zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczna, dlatego podczas kursów staram się w sposób kompleksowy i przystępny przekazywać umiejętności oraz zdobytą wiedzę. Odpowiadam na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśniam działanie każdej techniki masażu i doradzam. W moich kursach masażu wzięło udział wielu mieszkańców Warszawy oraz okolicznych miejscowości — zadzwoń i zarejestruj się na kurs masażu kręgosłupa!

Chcesz rozpocząć pracę w zawodzie masażysty? — zapisz się na kurs masażu kręgosłupa: Warszawa

Kursy przygotowane są w taki sposób, aby każdy z uczestników mógł poznać podstawy fizjoterapii oraz opanować daną technikę wykonywania masażu. Podczas trwania szkolenia zapewniam też niezbędne zaplecze i materiały dydaktyczne, a także dbam, aby panowała partnerska i miła atmosfera. Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu.