Adres:

02-796 Warszawa ul. Wąwozowa 2 lok. 3/B

Marcin Radwański - mgr fizjoterapii, certyfikowany terapeuta metody McKenzie`go, terapeuta manualny

Nazywam się Marcin Radwański i od ponad 15 lat zajmuję się leczeniem schorzeń kręgosłupa. Specjalizuję się w bezoperacyjnym leczeniu przepukliny krążkowej dysku kręgosłupa, wykorzystując przede wszystkim bogactwo metody McKenznie`go, specjalistyczne masaże, a także rehabilitację funkcjonalną. Zakres moich usług obejmuje też schorzenia stawów oraz urazy sportowe, rehabilitację pooperacyjną a także diagnostykę różnicową.
Posiadam duże doświadczenie w leczeniu schorzeń kręgosłupa, które zdobywałem początkowo w gabinetach kręgarskich, następnie w ośrodkach akademickich, na oddziałach szpitalnych, w klinikach oraz w ostatnim czasie w Instytucie McKeznie`go w Poznaniu u dr Tomasza Stengerta, kończąc tym samym trzytygodniowy staż kliniczny. Specjalizuję się w leczeniu „trudnych przypadków”, również ze wskazaniami do operacji. Swoje doświadczenia zbierałem ucząc się od najlepszych w branży, a wiedzę zdobywałem i wykorzystywałem w praktyce na oddziałach szpitalnych w Warszawie m. in. na Ortopedii (Wojskowy Instytut Medyczny), Neurologii (Instytut Psychiatrii i Neurologii) oraz Reumatologii (również WIM), wiele cennych doświadczeń zdobyłem w pierwszych latach pracy we własnym gabinecie..
W codziennej pracy kieruję się sercem, empatią i intuicją, angażując całą wiedzę jaką zdobyłem. Największą nagrodą jaka może mnie spotkać w tym zawodzie to świadomość, że moja diagnoza była prawidłowa, a zastosowane leczenie skuteczne.

Sprawdź Opinie o mnie na ZnanyLekarz.pl