Adres:

02-797 Warszawa ul. Trakt leśny 66

rmedica

Witamy w Centrum Medycznym R medica
miejscu, gdzie stawiamy na szeroko pojętą profilaktykę zdrowia oraz promocję zdrowego stylu życia, stwarzając pacjentom okazję do zadbania o siebie na wielu płaszczyznach.
Jesteśmy firmą rodzinną , zgranym zespołem, który z największą starannością realizuje program „naturalnej drogi do zdrowia”.

Głównym naszym filarem jest Klinika Schorzeń Kręgosłupa i Rehabilitacji Marcina Radwańskiego

który specjalizuje się w chorobach Kręgosłupa na wielu płaszczyznach.  „Rehabilitacja zamiast operacji” to jego motto, które wdraża w swojej Klinice,  przynosząc pacjentom ulgę w bólu i cierpieniu oraz nadzieję na lepsze życie bez konieczności wykonywania operacji na chorym kręgosłupie. Jego Klinika również prowadzi rehabilitację ortopedyczną, onkologiczną i sportową.

Dyrektorem Medycznym jest mgr Marcin Radwański, wybitny specjalista i autor Programu Nieoperacyjnej Metody Rehabilitacji Schorzeń Kręgosłupa.

W Centrum R medica nasi specjaliści mogą podjąć się nieoperacyjnego leczenia nawet w poważnych schorzeniach kręgosłupa, przy których medycyna kliniczna rozkłada ręce i uważa, że jedynym wyjściem jest operacyjne usunięcie problemu.

Rehabilitujemy również schorzenia kręgosłupa, które przynoszą na co dzień dyskomfort , ból i cierpienie, a do takich należą min: skrzywienie kręgosłupa, przepuklina, kifoza, lordoza, skolioza, dyskopatia, kręgozmyk, ZZSK i wiele innych.

Drugim filarem R medica jest Centrum Medyczno – Holistyczne

Współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami : lekarzami, specjalistami naturopatii, dietetykami, trenerami rozwoju osobistego, trenerzy personalnymi, pedagogami, którzy nie tylko posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i doświadczenie, ale także indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta, by znaleźć najlepszą drogę do zdrowia.
Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy docieramy do przyczyn problemów zdrowotnych pacjentów stosując terapie naturalne zmierzające do uzdrowienia i zharmonizowania pracy całego organizmu.
Niezwykle pomocne dla chorych jest wsparcie w zakresie medycyny żywienia w chorobach np.: po chemii, radioterapii czy zaburzeniach metabolicznych: otyłość, niedowaga itd.

Mamy również Poradnię Sokoterapii i Terapii Gersona, której szefem jest dr Jacek Radwański , specjalista medycyny żywienia psychodietetyk, konsultant medycyny komórkowej dr Ratha.

Posiadamy doskonałe urządzenia medyczne, narzędzia diagnostyczne najnowszej generacji, które umożliwiają precyzyjną diagnozę i pomagają w ustaleniu przyczyn choroby, co niezwykle trafnie pozwala ustalić program terapeutyczny jakże pomocny szczególnie kiedy ważny jest czas…

Mamy zaplecze zabiegowe, gabinety lekarskie, specjalistyczne, punkt pobrań badań laboratoryjnych, również salon Odnowy Biologicznej , w którym osoby znajdą pomoc w likwidacji cellulitu, zmarszczek, ale też znajdą ukojenie i zażyją masaży relaksacyjnych.

Wykorzystujemy najnowsze badania naukowe i osiągnięcia technologiczne w celu powstrzymywania procesów degeneracji komórek i zachowaniu jak najdłużej adekwatnego wieku biologicznego. Opieramy się na wiedzy, która w indywidualnych przypadkach może przynieść najskuteczniejsze efekty terapeutyczne m.in.: akupunkturę, akupresurę, medycyną chińską , tybetańską, ajurwedę, masaże, jogę, tai chi i inne.

Wszystkie nasze działania mają na celu zapobieganie chorobom oraz niwelowanie problemów ze zdrowiem poprzez właściwe odżywianie, oczyszczanie organizmu, pielęgnację ciała, aktywność fizyczną, rehabilitację, pomoc psychologiczną, grupy wsparcia psychoonkologicznego, wykłady, szkolenia, edukację, promocję zdrowia.

Osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną dzięki połączeniu:

  • najnowocześniejszych metod diagnostycznych przy użyciu nowoczesnej aparatury,
  • mądrości medycyny Dalekiego Wschodu,
  • nieinwazyjnych metod medycyny informacyjno-energetycznej i termoregulacyjnej,
  • zaawansowanych technologii z zakresu medycyny konwencjonalnej i komplementarnej,
  • doskonałych diagnostów i terapeutów.