Adres:

02-796 Warszawa ul. Wąwozowa 2 lok. 3/B

K. B.
K. B.
2022-01-26
Pan Marcin jest świetnym fizjoterapeutą. Bardzo szybko zorientował się co mi dolega. Jako profesjonalista zalecił mi rezonans magnetyczny, okazało się, że miałam przesunięte 2 kręgi w odcinku kręgosłupa szyjnego oraz niewielką wypuklinę. Pan Marcin prowadził moją rehabilitację oraz wykonywał masaże. Zalecił również odpowiedni zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu. Poprawa nastąpiła już po pierwszym zabiegu. Pan Marcin jest przemiłym człowiekiem i chętnie dzieli się swoją wiedzą dot. budowy kręgosłupa. Polecam jego usługi, swoje zajęcie wykonuje z ogromną pasją. Wg mnie jest godnym zaufania specjalistą.
Wanda Barczak-Kolanowska
Wanda Barczak-Kolanowska
2022-01-21
Od lat walczę z rwą kulszową i nigdy nikt nie umiał pomóc mi na dłużej. Noce miałam nieprzespane, łykałam tonę tabletek przeciwbólowych, spacery z psem były udręką. Stosowałam zastrzyki blokujące ból, ale to też była pomoc doraźna. Dopiero wizyty u Pana Marcina zakończyły moje problemy z kręgosłupem. Z całego serca polecam takiego profesjonalistę!
Tomek Władziński
Tomek Władziński
2022-01-03
Chciałbym polecić Pana Marcina osobom mającym problemy z kręgosłupem. Długo nie potrafiłem sobie poradzić z bólem. Konsultacje u innych specjalistów nie pomagały. Dopiero u Pana Marcina zrozumiałem skąd ból pochodzi i jakie należy podjąć kroki, żeby ustał. Po kilku masażach/ćwiczeniach przyszła lekka poprawa. Na pełny powrót do całkowitej sprawności musiałem jeszcze trochę poczekać, ale ostatecznie udało się za co serdecznie dziękuję!
Jan Kowalskit
Jan Kowalskit
2022-01-02
Bardzo gorąco plecami Pana Marcina uratował mnie przed operacja i uwolnił od bólu. Gorąco polecam !!!!@ Bardzo dziekuje Panie Marcinie!!!!
Katarzyna Wąsowska-Winter
Katarzyna Wąsowska-Winter
2021-12-31
Fachowo i kompetentnie. Zabiegi poprzedzone rzetelnym wywiadem z pacjentem. Postępy w leczeniu monitorowane na bieżąco. Terapia uzupełniona jest zestawem ćwiczeń domowych. Skuteczna pomoc w przewlekłych stanach zwyrodnienia kręgosłupa.
Magdalena Janeczek
Magdalena Janeczek
2021-12-31
Od wieu miesiecy cierpialam na bol dolnego kregoslupa. Nic nie pomagalo i bralam tabletki na bol aby moc spac w nocy. Pan Marcin szybko znalazl zrodlo bolu i juz po pierwszym zabiegu poczolam ulge. Mieszkam daleko od Warszawy wiec Pan Marcin dal mi zestaw cwiczen do domu abym kontynuowala zrehabilitacje kregoslopa. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam.
Hanna Bojanko
Hanna Bojanko
2021-12-12
Marcin Radwański pomógł mi rehabilitując mój nadwyrężony kręgosłup kilka lat temu. Zrobił to profesjonalnie, szybko i skutecznie. Posiada formalne wykształcenie i praktykę a jednocześnie poszerza wiedzę, szukając innych sposobów na pomoc klientom w ich dolegliwościach. Od tamtej pory korzystam z usług Marcina Radwańskiego regularnie i pomimo skoliozy i kifozy nie odczuwam dolegliwości, kręgosłup służy mi dobrze w codziennym życiu :). Marcin pomógł również kilkorgu z moich znajomych, mój brat stwierdził, że nie spotkał się do tej pory z tak dobrym nastawianiem kręgosłupa (a wie coś na ten temat). Polecam serdecznie!
Przemek Przemek
Przemek Przemek
2021-12-12
Jestem po operacji kręgosłupa 11 lat na dwóch poziomach w międzyczasie byłem umówiony na kolejną. Zanim trafiłem do Pana Marcina ból w moim życiu był codziennością i pogodziłem się z tym,że musi boleć. Pan Marcin odmienił wszystko chęć do życia i przede wszystkim brak bólu, większą ruchomość oraz mniejszą sztywność w odcinku lędźwiowym. Polecam!
Karolina Gizicka
Karolina Gizicka
2021-12-11
Miałam problem z kręgosłupem a Pan Marcin pomógł mi szybko i skutecznie. Polecam!