2 dniowy kurs masażu dla początkujących

Kurs charakteryzuje się jedynie praktycznym podejściem. Kurs jest dla os chcących nauczyć się masować, jednak nie w celach zawodowych. Jest to kurs bez nauki pełnej anatomii, z przekazaniem podstawowej wiedzy, aby móc bezpiecznie wykonywać masaże w domowym zaciszu.

Teoria wpleciona jest od razu w część praktyczną i przekazana jest w takim wymiarze, aby bezpiecznie wykonać masaż. Na tym kursie nauczymy jak bez ryzyka wymasować bliską ci osobę w warunkach domowych.

Część teoretyczna:
 1. Podstawy masażu
 2. Wskazania i przeciwwskazania
 3. Oddziaływanie masażu na organizm
 4. Zasady i techniki masażu klasycznego (zasady stosowania i dawkowanie, wskazania i przeciwwskazania, techniki wykonywania)
 5. Podstawy anatomii poszczególnych układów człowieka (układ szkieletowy, mięśniowy, krwionośny, nerwowy, limfatyczny)
Część praktyczna:
 1. Masaż klasyczny
 2. Masaż sportowy
 3. Masaż relaksacyjny
 • techniki masażu : głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, rolowanie, wstrząsanie, wibracja
 • masaż: kończyn górnych i dolnych, brzucha, grzbietu, kręgosłupa

5 godzin

 • Opłata za kurs z góry
 • Opłata wstępna dokonywana jest w trakcie zapisu (nie podlega zwrotowi)
 • Forma płatności: przelew na nr konta: 91 2490 0005 0000 4530 7932 0485
 • Wystawiamy faktury (prosimy o informację przed dokonaniem płatności)
 • Szkolenia i kursy prowadzimy również w języku angielskim

CENA Cena: 1300 zł (300 zł opłata wstępna)

PROWADZĄCY
Mgr. Marcin Radwański

MIEJSCE Klinika Kręgosłupa i Rehabilitacji ul. Wąwozowa 2 lok. 3B Warszawa 02-796

Kurs masażu dla początkujących

Lubisz relaksujące masaże i chętnie proponujesz je bliskim? Marzy Ci się zdobycie profesjonalnej wiedzy na temat prawidłowych technik wykonywania, ale nie masz czasu na wielogodzinne szkolenia? Sprawdź nasz kurs masażu dla początkujących, który pozwoli Ci uzyskać odpowiednią wiedzę na temat ludzkiego ciała, a także tego, jak bezpiecznie masować poszczególne jego partie. Organizujemy kursy składające się nie tylko z teorii, ale przede wszystkim praktyki. Zajęcia odbywają się w Klinice Kręgosłupa i Rehabilitacji w Warszawie przy ul. Wąwozowej 2 w lokalu 3B.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne jednocześnie

Prowadząc lekcje, kładziemy szczególny nacisk na zajęcia praktyczne, podczas których od razu tłumaczymy, jak naciskać na ciało, w jaki sposób kierować dłonie, aby nie naciągnąć mięśni, a także omawiamy poszczególne techniki. Kurs masażu dla początkujących wiąże się również z dużą dawką informacji na temat podstaw masażu, wskazań i przeciwwskazań, jego oddziaływania na cały organizm, ale też podstaw ludzkiej anatomii. Tego wszystkiego uczymy podczas pięciu godzin weekendowych zajęć, dzięki czemu możesz bez problemu zorganizować czas tak, aby znaleźć chwilę na wartościowe, ciekawe, a jednocześnie pełne merytorycznej wiedzy szkolenie.

Weekendowy kurs masażu klasycznego, sportowego i relaksacyjnego

Cały kurs obejmuje trzy rodzaje masażu, czyli klasyczny, sportowy oraz relaksacyjny. Są to najpopularniejsze formy masażu, które po zdobyciu odpowiednich umiejętności, będziesz mógł wykonywać samodzielnie w domu. Na zajęciach nauczysz się technik głaskania, rolowania, oklepywania, wstrząsania, rozcierania i ugniatania kończyn górnych, dolnych, brzucha, grzbietu, jak również kręgosłupa. Nasze szkolenie masażu dla początkujących to opcja kursu weekendowego dla każdego, kto chce się nauczyć bezpiecznych technik, a co za tym idzie — bez obaw korzystać z nowo nabytych umiejętności. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapisów.

''I'd like to see people treating their own back pain in the same way they approach dental care or washing their hands. It should be just automatic.''
ROBIN MCKENZIE