Masaż Kabaty

Masaż należy do najstarszych metod terapeutycznych. Podczas jego wykonywania wykorzystywane są różne techniki dotykowe, które oddziałują głównie na mięśnie, stawy oraz tkanki głębokie. Przeprowadzić go można na całym ciele albo tylko wybranych jego częściach — takich jak plecy, kark, brzuch czy kończyny dolne lub górne. Jako doświadczony i wykwalifikowany masażysta w mojej klinice zlokalizowanej na Kabatach zajmuję się różnymi rodzajami masażu. Pomagam Pacjentom szukającym sposobu na pozbycie się bólu bądź zrelaksowanie się, a także sportowcom chcącym przygotować swój organizm do wytężonego wysiłku fizycznego. Zachęcam do sprawdzenia szczegółów oferty.

Rodzaje masażu przeprowadzane w klinice na Kabatach

Masaż powięziowy pleców czy tkanek głębokich to tylko wybrane rodzaje specjalistycznych zabiegów, którymi się zajmuję. Stosowane są przede wszystkim w celu zmniejszenia napięć mięśni oraz powięzi, co wpływa na szybszą regenerację, jak również zmniejszenie bólu odczuwanego w ciele. Oferuję też drenaż limfatyczny. Zabieg ten najczęściej wykonuję na kończynach dolnych. Poprawia on krążenie limfy, zmniejszając obrzęki, a także przyczynia się do tego, że nogi wydają się lżejsze. W mojej klinice na Kabatach można również poddać się masażowi relaksacyjnemu albo sportowemu. Zabiegi te mogą być stosowane na całe ciało lub tylko jego wybrane części.

Autorski masaż kręgosłupa

Jako doświadczony specjalista mam też w ofercie autorski masaż kręgosłupa. Polecam go przede wszystkim Pacjentom z dyskopatią. To schorzenie kręgosłupa będące złożonym procesem, jakiego nie można cofnąć, ale da się zahamować rozwój, a także zapobiegać nawrotom stanu zapalnego dzięki zastosowaniu odpowiedniej terapii, jak również zmianie nawyków, które doprowadziły do powstania problemu. Z tego powodu warto skorzystać z mojego autorskiego masażu. Ma on na celu odblokowanie i odciążenie dysku przez zainicjowanie przeprostu segmentu kręgowego oraz jego rozciągnięcie. Zabieg ten powinien być też uzupełniony poprzez wykonywanie zaleconych ćwiczeń w domu, już po jego przeprowadzeniu.

Profesjonalny masaż dla osób mieszkających na Kabatach i w okolicach

W mojej klinice przyjmuję głównie osoby mieszkające na Kabatach i w okolicach. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, by móc zaproponować mu najlepsze możliwe rozwiązania. Poddanie się profesjonalnemu masażowi wykonywanemu przez specjalistę może przynieść ulgę w bólu, lepiej przygotować ciało do wytężonego wysiłku fizycznego czy pomóc w zrelaksowaniu się. Serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty mojej kliniki.

''I'd like to see people treating their own back pain in the same way they approach dental care or washing their hands. It should be just automatic.''
ROBIN MCKENZIE