Marcin

Marcin Radwański

Nazywam się Marcin Radwański. Od ponad 15 lat zajmuję się leczeniem schorzeń kręgosłupa. Specjalizuję się w bezoperacyjnym leczeniu przepukliny krążkowej dysku kręgosłupa oraz bólu kręgosłupa wykorzystując przede wszystkim bogactwo metody McKenznie`go.

Zakres moich usług obejmuje rówież: rehabilitację przed i po operacyjną kręgosłupa, leczenie skrzywienia kręgosłupa u dzieci i młodzieży (skolioza) oraz kompleksową rehabilitację dla seniorów.

Moją pasją jest leczenie „trudnych przypadków”, również takich ze wskazaniami do operacji. Swoje doświadczenie zbierałem ucząc się od najlepszych w branży. Wiedzę zdobywałem i wykorzystywałem w praktyce na oddziałach szpitalnych w Warszawie m. in. na oddziale Ortopedii i Reumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego, czy Neurologii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz w Instytucie McKeznie`go w Poznaniu, kończąc tym samym staż kliniczny. Prawdziwe doświadczenie przyszło wraz z praktyką we własnym gabinecie, który prowadzę od 15 lat.

W codziennej pracy kieruję się sercem, empatią i intuicją, angażując całą wiedzę jaką zdobyłem. Największą nagrodą, jaka może mnie spotkać w tym zawodzie to świadomość, że moja diagnoza była prawidłowa, a zastosowane leczenie skuteczne.

''I'd like to see people treating their own back pain in the same way they approach dental care od washing their hands. It should be just automatic.''
ROBIN MCKENZIE